Notesy reklamowe z nadrukiem Gdańsk

Nasza drukarnia oferuje notesy firmowe oraz bloczki ze zrywanymi kartkami w formatach A4, A5, A6, kwadratowe lub w dowolnym formacie i kształcie zaproponowanym przez klienta. Naszą ofertę kierujemy do klientów z Gdańska i Trójmiasta. Wykonujemy kolorowy lub czarno biały zadruk. Dowolna ilość kartek. Oferujemy wiele metod oprawy m.in. notesy spiralowane i klejone, bloczki kartek samoprzylepnych, tzw. memory stickers. Orientacja formatu zarówno pionowa jak i pozioma. Drukujemy bloczki z podkładką kartonową, bloczki sklejone na grzbiecie, notesy z wywijaną okładką oraz wklejonym blokiem w okładkę, notesy w oprawie w spiralę.
Notesy i bloczki reklamowe
Bloczki reklamowe z nadrukiem Gdańsk

Bloczki reklamowe z nadrukiem Gdańsk

Bloczki reklamowe znane też pod nazwą: bloczki firmowe, bloczki biurowe, notesy firmowe, notesy reklamowe) to jeden z fajniejszych gadżetów reklamowych jakie można podarować swoim klientom. Notesy reklamowe z nadrukiem można skutecznie wykorzystać do promowania firm usługowych, produktów czy sklepów. Bloczek reklamowy zawsze przyda się na każdym biurku do zapisywania myśli, telefonów czy ważnych spraw do załatwienia. Firmowe notesy mogą służyć jako miejsce do promocji każdej marki. Notes reklamowy sprawdzi się w każdym biurze.
Notesy firmowe wielofunkcyjne
Notesy firmowe wielofunkcyjne

Notesy firmowe wielofunkcyjne

Notesy wielofunkcyjne stanowią doskonałą kombinację praktyczności i użyteczności, dzięki dodatkowym elementom, takim jak długopis, miejsce na telefon czy kalendarz. Notesy wielofunkcyjne są świetnym rozwiązaniem dla osób szukających praktycznych narzędzi do codziennego użytku. Dodatkowe elementy, takie jak długopis czy kalendarz, sprawiają, że notes staje się kompletnym narzędziem zarówno do pracy, jak i organizacji czasu. Jeśli szukasz efektywnego sposobu na promocję firmy lub praktycznego upominku dla klientów, notes wielofunkcyjny z indywidualnym nadrukiem może być doskonałym wyborem.
Bloczki memo stickers z nadrukiem Gdańsk
Notesiki karteczki reklamowe Drukarnia Harbor

Notesy i bloczki - dodatkowe informacje

Na bloczku reklamowym mogą się znaleźć różne informacje. Najczęściej jest to oryginalna grafika, logo firmowe i dane teleadresowe firmy. Alternatywnie można powierzchnię bloczka wykorzystać, dołączając informacje na temat produktów i usług oferowanych przez firmę. Praktyczny przedmiot który jest świetną reklamą. Osoba, której podarujesz bloczki reklamowe z nadrukiem, prawdopodobnie będzie ich używać.

Formaty i kształty - Bloczki klejone
Bloczki reklamowe są dostępne w wielu różnych formatach. W zależności od zastosowania można dobrać rozmiar bloczków do indywidualnych potrzeb. Firmy szkoleniowe najczęściej wybierają bloczki w formacie A4, na których zmieści się dużo notatek. Firmy farmaceutyczne decydują się na poręczniejszy format, na którym wystarczy miejsca, by zapisać pacjentowi informacje na temat dawek i sposobu podawania przepisanych leków. W drukarni Harbor Gdańsk wydrukujecie Państwo bloczki firmowe w wybranym przez siebie formacie i kształcie. Albowiem możemy stworzyć wykrojnik i bloczki w kształcie Twojego produktu.

Bloczki reklamowe – zadruk
Dzięki możliwości wyboru formatu, papieru oraz sposobu zadruku – czarno-białego lub kolorowego, jedno- lub dwustronnego – możesz stworzyć bloczek reklamowy, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb marketingowych. Przy składaniu zamówienia należy odpowiednio dobrać te elementy, aby najlepiej zaspokoić oczekiwania grupy docelowej oraz osiągnąć zamierzony cel marketingowy.

Jaka gramatura papieru najczęściej stosowana jest na bloczki reklamowe ?
Planując druk bloczków notesowych z nadrukiem, najtańszym papierem w naszej ofercie jest papier offsetowy o gramaturze 80 g. Jest to najpopularniejszy wybór do jednostronnie zadrukowanych notesów. Jeśli zależy Ci na dwustronnej kolorowej oprawie, lepszym rozwiązaniem będzie papier o gramaturze minimalnej 90 g. Dla bloczków z intensywnymi kolorami i dwustronnym zadrukiem zalecamy papier offsetowy o gramaturze 120 g. Choć to najgrubszy i najcięższy wariant, zapewni najlepszą jakość i wytrzymałość, uniemożliwiając przebicie treści na kolejnych kartkach.
Notesy i bloczki reklamowe Gdańsk
Notesy i bloczki reklamowe oraz inne produkty naszej drukarni
Życzymy wielu udanych rysunków na naszych notesach oraz zapraszamy do sprawdzenia innych produktów naszej drukarni.
Szukaj