FOTOTAPETY Gdańsk

Druk i wyklejanie fototapet

Wyjątkowa okazja. Przyślij nam zdjęcie pokoju i ściany na której chcesz umieścić fototapetę, określ w jakim stylu i kolorystyce ma być wykonany projekt. Wykonamy wizualizację zupełnie za darmo. Jeśli się zdecydujesz na jeden z projektów które zaproponujemy otrzymasz 50% RABAT na druk fototapety w naszej drukarni.
Instrukcja w 3 krokach:
1. Zrób zdjęcie ściany na której chcesz umieścić fototapetę.
2. Wyślij do nas zdjęcie, podaj wymiary ściany oraz informacje o stylu i kolorystyce.
3. Oczekuj na wizualizację.
Zdjęcie możesz wysłać mailem na adres fototapety@harbor.com.pl

 • Przykładowe tematy fototapet: uliczki, miasta, architektura, zamki, krajobrazy, abstrakcja, rośliny, drzewa, tekstury, 3D, niebo, kosmos, widoki, noc, rośliny, warzywa, owoce, dżungle, sport, góry i jeziora, lasy, niebo, plaża i ocean, pustynie, wodospady.
 • Przykładowa kolorystyka i styl: określony kolor, pełnokolorowe, pastelowe lub nasycone, biało-czarne, mono z akcentem kolorystycznym, styl fotorealistyczny, styl artystyczny, glamour, abstrakcja.
 • Możesz tez opisać własnymi słowami czego oczekujesz lub wysłać obrazek, zdjęcie które Ci się podoba.
FOTOTAPETY i nie tylko

Drukarnia Harbor Gdańsk oferuje również

Wizytówki:
 • Małe, ale mocne! Te malutkie karteczki potrafią zdziałać cuda. Eleganckie, minimalistyczne, śmieszne - wizytówka to Twoja wizytówka w świecie biznesu.
 • Drukujemy je w mgnieniu oka, a Ty możesz wybierać spośród tysiąca wzorów i kolorów. Stwórz wizytówkę, która będzie tak wyjątkowa, jak Ty!
Plakaty:
 • Wielkoformatowe arcydzieła, które krzyczą do świata o Twojej firmie. Plakaty to idealny sposób na reklamę eventów, promocji i wszystkiego, co tylko zechcesz.
 • Drukujemy je na różnych papierach, w każdym rozmiarze i kolorze. Możemy też stworzyć dla Ciebie plakat, który będzie prawdziwym dziełem sztuki.
Rollupy:
 • Mobilne i łatwe w montażu, rollupy to idealny sposób na prezentację swojej firmy na targach, konferencjach i innych eventach.
 • Drukujemy je na wytrzymałych materiałach, więc możesz być pewny, że Twój rollup będzie służył Ci przez długi czas.
Druk menu:
 • Apetyczne i kuszące, menu to nie tylko lista potraw, ale też wizytówka Twojej restauracji.
 • Drukujemy je na różnych papierach, w różnych formatach i kolorach. Stwórz menu, które zachwyci Twoich gości!
I wiele, wiele innych! Drukarnia cyfrowa to miejsce, gdzie możesz wydrukować wszystko, co tylko sobie wyobrazisz. Ulotki, broszury, kalendarze, książki - drukujemy na papierze, folii, płótnie i innych materiałach. Zaufaj nam, a my stworzymy dla Ciebie druki, które będą nie tylko piękne, ale też skuteczne! Zapraszamy do Drukarni Cyfrowej - krainy papierowych czarów!

Druk fototapet i nasze inne produkty reklamowe

Wybierz produkt lub usługę z naszej szerokiej oferty reklamowej.
Szukaj