Kontakt Drukarnia Harbor Gdańsk

ul. Sienna 50, 80-605 Gdańsk,
Trójmiasto, Polska
KONTAKT

Drukarnia Gdańsk -  Zadzwoń lub napisz

Ewa
Ewa
531 515 012
ewa@harbor.com.pl
etykiety i naklejki
opakowania z nadrukiem
druk cyfrowy i wielkoformatowy
gadżety i kalendarze
Bożena
604 225 616
bozena@harbor.com.pl
projekty i druk opakowań
druk cyfrowy i wielkoformatowy
gadżety i kalendarze
druk katalogów i folderów
Joanna
535 515 019
wyceny@harbor.com.pl
montaże reklam
reklama zewnętrzna
oklejanie drzwi, okien, witryn i biur
oklejanie samochodów

Mapa lokalizacji zostanie załadowana z zewnętrznego źródła, Google Maps.

Ładując Google Maps, zezwalasz na ustawienie analitycznych plików cookie i przechowywanie Twojego adresu IP na serwerach Google. Polityka Prywatności

Drukarnia Gdańsk Kontakt

Nasza strona na Wix
oraz na webnode
oraz na Behance

Drukarnia - Formularz kontaktowy

Zamów online - prześlij plik do druku

Drukarnia Harbor Gdańsk ekspress czyli szybkie pytania i szybkie odpowiedzi.

Drukarnia Harbor Gdańsk jest drukarnią specjalizującą się w druku wielkoformatowym oraz cyfrowym. Zamówisz u nas: druk wizytówek, druk plakatów, druk roll up, folie, tapety, wydruki na płótnie oraz reklamy wielkoformatowe, szyldy i pylony reklamowe a także wizytówki, ulotki, plakaty, naklejki i etykiety samoprzylepne, albumy, książki, opakowania, gadżety i artykuły reklamowe. Pełną ofertę znajdziesz na głównej stronie.
WIZYTÓWKI:
wizytówka klasyczna - 90 x 50 mm
wizytówka jak karta kredytowa - 85 x 55 mm
ULOTKI:
ULOTKA DL - 210 x 99 mm
ULOTKA 2xDL - 210 x 198 mm
ULOTKA A6 - 105 x 148 mm
ULOTKA A5 - 148 x 210 mm
ULOTKA A4 - 210 x 297 mm

PLAKATY:
PLAKAT A3 - 297 x 420 mm
PLAKAT A2 - 420 x 594 mm
PLAKAT A1 - 594 x 841 mm
PLAKAT B3 - 336 x 480 mm
PLAKAT B2 - 480 x 680 mm
PLAKAT B1 - 680 x 980 mm
PLAKAT Citylight - 120 x 180cm
Oferujemy kalendarze trójdzielne i czterodzielne, ścienne plakatowe, biurkowe, tzw. piramidki, kalendarze nablatowe.

Najczęściej stosowane formaty
Trójdzielne małe – 31 x 69 cm
Trójdzielne duże – 39 x 84 cm
Jednoplanszowe (1 duże i dwa małe kalendaria na jednej stronie) – 45 x 64 cm
Plakatowe listwowane B2 48 x 68 cm
Kalendarze biurkowe (piramidki) – 24 x 17,5 cm
Nablatowe A2 – 60 x 41 cm

Wszystkie rodzaje kalendarzy możemy również dostosować do wymagań indywidualnych Klienta.
Aby najszybciej uzyskać wycenę prosimy zapytania wysyłać mailowo na adres jednego z handlowców. Aby przyspieszyć uzyskanie odpowiedzi w zapytaniu uwzględnij specyfikację: format, nakład, ilość kolorów, ilość stron, zakres uszlachetniania. Najlepiej do e-maila załączyć plik poglądowy drukowanego materiału. Oferty na większość zapytań przygotowujemy w ciągu kilku godzin od ich przesłania. Może się zdarzyć, że przygotowanie bardziej złożonej wyceny zajmie nam nieco więcej czasu.
Oczywiście, masz taką możliwość, wycenimy każdy nawet najdziwniejszy format. Wystarczy podać dane do wyceny i przesłać go do nas mailem lub przez formularz dostępny na naszej stronie, nasz handlowiec przygotuje indywidualną wycenę wraz z terminem realizacji.
Tak, wykonujemy projekty graficzne. Posiadamy doświadczonych grafików, którzy zaproponują kilka wstępnych projektów. Projektujemy dowolne materiały poligraficzne oraz reklamy. Przygotowujemy wizualizacje, koncepcje, projekty opakowań. Zamawiając projekt postaraj się opisać jakie są Twoje oczekiwania oraz przesłać jak najwięcej materiałów, tekstów zdjęć itd. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.
Mniejsze pliki do 25 MB możesz wysłać bezpośrednio mailem. Aby przesłać duże pliki możesz skorzystać ze strony www.wetransfer.com (dla plików do 2 GB). Najlepiej spakowane w jednym pliku .zip lub podobnym.
- w projektach do druku do formatu A3 stosuj rozdzielczość zdjęć co najmniej 300 dpi w formatach wielkoformatowych rozdzielczość może być mniejsza, przy dużych banerach i siatkach nawet 30dpi
- przygotuj plik w przestrzeni
kolorystycznej CMYK
- ustaw 2 mm spadu wokoło formatu netto
- ważne elementy pracy, takie jak teksty
czy logotypy odsuń od krawędzi cięcia o 3 mm
- teksty w kolorze czarnym powinny składać się tylko z jednego koloru: 100% Black
- zamień czcionki na krzywe lub osadź czcionki w pliku pdf
• dla uzyskania głębokiej czerni stosuj kolor z następującyh składowych: C 30%, M 30%, Y 20%,
K 100%
• lakier wybiórczy UV lub hotstamping możesz zapisać jako oddzielną stronę w pdfie lub
zadaj jako 100% koloru Pantone. Nanieś
na projekt w jednym pliku z opcją
overprint.
- do hotstampingu minimalna grubość
linii powinna wynosić 0,3 mm
- nie przyjmujemy plików otwartych, wyeksportuj pracę do formatu jpg (jakość 100%) .tif (kompresja bezstratna) lub .pdf
Drukarnia Gdańsk
W sercu Trójmiasta, w Gdańsku, działa innowacyjna drukarnia wielkoformatowa, znana jako "Harbor". Nasza drukarnia oferuje druk offsetowy, druk cyfrowy, druk uv oraz wielkoformatowy. Jako doświadczona agencja reklamowa, oferujemy kompleksowe rozwiązania reklamowe, obejmujące projektowanie materiałów reklamowych, druk na banerach, kasetonach reklamowych i pylonach reklamowych. Nasza agencja reklamowa to także ekspert w dziedzinie
reklamy na samochodzie, tworząc unikalne rozwiązania, które przyciągają uwagę. Drukarnia Harbor w Gdańsku to nie tylko drukarnia wielkoformatowa, ale również drukarnia cyfrowa, używająca nowoczesnych technologii. W naszej ofercie znajdziesz tablice reklamowe oraz ścianki reklamowe tekstylne. Dzięki naszym maszynom cyfrowym, możemy dostarczyć szybko i efektywnie wydruki reklamowe, które wyróżniają się na tle konkurencji. Jako gdańska drukarnia z wieloletnim doświadczeniem, wiemy, jak istotna jest skuteczna reklama. Dlatego oferujemy druk najwyższej jakości. Oferujemy konkurencyjne ceny dla naszych klientów.
Agencja reklamowa Gdańsk
Nasza agencja reklamowa dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje kompleksową obsługę, obejmującą zarówno projektowanie, jak i druk materiałów reklamowych, kasetonów reklamowych czy pylonów reklamowych. Oferujemy także unikatowe rozwiązania w druku na płytach pcv, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy konkurencyjne ceny na zlecenia. Drukarnia Harbor Gdańsk to synonim profesjonalizmu i nowoczesności w dziedzinie reklamy. Reprezentujemy nie tylko drukarnie cyfrowe, ale także kreatywną agencję reklamową, która zrealizuje każdy projekt związany z usługami reklamowymi, drukiem wielkoformatowym czy reklamą na samochodzie, Wykonujemy oklejanie witryn, druk i montaż fototapet. Jesteśmy dumni z naszej drukarni w Gdańsku oraz zespołu specjalistów, którzy tworzą unikalne i efektywne kampanie reklamowe. Realizujemy każde zamówienie na opakowania, druk UV, druk offsetowy czy strony www. Krótkie terminy z dostawą na terenie całego Trójmiasta. Na każde zlecenie mamy dobre ceny. Druk cyfrowy, druk offsetowy, druk UV, druk wielkoformatowy, drukujemy każdą ilość stron z najwyższą starannością.
Szukaj